• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

Muğla Kişisel Gelişim Eğitimleri

Muğla Kişisel Gelişim Eğitimleri
Kişisel Gelişim Eğitimleri

Cografyamizda, gelismis insan; bir büyügü odaya girdiginde ayaga kalkan, otobüste büyügüne yer veren, konustugunda güzel söz söyleyen, aile müessesesine deger veren, düsenin elinden tutan, zenginligini ve bilgisini büyüklenmek için kullanmayan, aksine bunlari paylasan, inançlari ve degerleriyle uyum içinde yasayan kisidir.

Insanlar, karakter özelliklerine göre, o karakter özelliklerini kullanarak ve onu en üst düzeye çikararak gelistiginde, en iyinin yapilmasi saglanmis olmaz mi? Bir insanin belirli nitelikleri var ve insan, bu niteliklerini en üst düzeye çikarmaya çalisiyor. Sahip oldugu bir niteligi fark ediyor ve bu niteligini gelistiriyor.

Mugla Kisisel gelisim egitim programlarinin, bu hedeflerinde onlara yardim ettigi söylenemez. Çünkü insanin gerçek saadeti, ruhu itminana erdiren bir iman ve hayat telakkisi ile mümkün. Temelde bu olmayinca, ne kisisel gelisim programlari, ne terapi yöntemleri ne de felsefi yönelisler ise yarar.

Mugla Kisisel gelisim egitimleri felsefesinin temelinde, Uzakdogu felsefelerinde fazlasiyla bulunan, saglikli ve dengeli bir sahsiyet için "kisisel farkindalik" veya "kendini tanima" yatmaktadir. Bu kavram, bizim "nefsini bilme/magrifetün-nefs" kavramini çagristirir. Ancak aralarini kalin bir çizgiyle ayirmak gerekir.

Mugla Kisisel Gelisim Egitimleri; içimizdeki olumsuz düsünce, yargi ve inanç kaliplarini degistirerek olumlu olan yeni düsünce, yargi ve inanç kaliplarini benimsemektir.

Mugla Kisisel Gelisim Egitimleri; Insanin bulundugu hal ve durumundan, kendisinin en yüksek potansiyelini ortaya çikartmasidir.

Ücretsiz ön görüsme yapmak için bizden randevu almaniz yeterli olacaktir.

Kisisel Gelisim egitimleriyle ilgili detayli bilgi için :

Muğla Kişisel Gelişim Eğitimleri için 0 (252) 213 00 98  numaralı telefonu arayabilir ya da Muğla Kişisel Gelişim Eğitimleri tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - -
Muğla Kişisel Gelişim Eğitimleri başlıklı 2044 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın