• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

Mugla Kisisel Gelisim Merkezi

Mugla Kisisel Gelisim Merkezi
Kişisel Gelişim

Bireyin nitelikleri gelistikçe çevresiyle olan etkilesimi ve iletisimi de gelisir. Bu da hem sosyal yasamda hem de çalistigi kurumda daha verimli ve etkili olmasi anlamina gelir. Ayrica is doyumu ve motivasyonu da artar. Muğla kişisel gelişim merkezi çalisanlarin çok yönlü gelisimlerine olanak saglar. Bu tür egitimlerin temel amaci çalisanlarin daha mutlu, verimli ve etkili olmalarini kendilerini sürekli gelistirmelerini saglamaktadir.

Kisisel gelisimde kültürel degerlerin de özel bir yeri vardir. Kisi; film izleyerek, kitap okuyarak, arastirma yaparak, çesitli konularda bilgi sahibi kisilerden bilgi alarak ve gerektiginde onlarla tartismaya girerek kendini gelistirme imkânina sahiptir. Kisisel gelisim düsüncesi olan kisi, her alanda kendini göstermeli, olaylar hakkinda az da olsa fikir yürütebilmelidir. Kisisel gelisimini sürdüren kisi, artik olaylar karsisinda kendi düsüncelerini aktarabilir, kendi dünya görüsüne sahip olabilir ve olaylara kendi istegine göre yön verebilir.

Kisisel gelisimcilerin en temel araçlari, olagandisi basarilari yakalayan ve ani çikislar yapan kisilerin yasam öyküleri, mitlerden ve masallardan alinan yasantilar ile basari ve motivasyon adina söylenmis özdeyislerdir. Gerçek diye yansitilan birçok öykü ise aslinda yasanmamis, tamamen birer hayal ürünüdür.

Mugla kisisel gelisim merkezi, hem basari, hem mutluluk, hem de toplumsal iliskiler için gereklidir. Ancak bireysel gelisimden çok toplumsal gelisimi ve degisimi amaçlamalidir, dolayisiyla insanlar, sadece bireysel çikarini düsünmemeli ve basari yolunda ilerleme adina baskalarini basamak olarak kullanmamali; ayni zamanda toplumsal mutlulugu ve diger insanlarin çikarini da hiçe saymamalidirlar.

Is basvurularinda kisisel gelisim - bireysel gelisim egitimlerine katilmis kisilere öncelik taninmakta ve bu tür sertifikalar aranmaktadir. Çünkü bu egitimlere katilmis kisilerin daha etkili iletisim kurabilen çevresiyle isbirligi yapabilen ve kendine güvenen daha sosyal bireyler olduklari düsünülmektedir. Mugla kisisel gelisim - bireysel gelisim egitimleri hem kisisel hem de kurumsal basariyi da beraberinde getirir. Ise basvuran kisilerin kisisel gelisim - bireysel gelisim egitimi almis olmasi sirketlere firmalara zamandan kazanmasi ve maddi anlamda büyük bir egitim maliyetinden tasarruf etmesine neden olur.

Ücretsiz ön görüsme yapmak için bizden randevu almaniz yeterli olacaktir.

Kisisel Gelisim egitimleriyle ilgili detayli bilgi için :

Mugla'daki  Kisisel Gelisim egitimlerimiz için   0 (252) 213 00 98  numarali telefondan ulasabilirsiniz veya Mugla Kisisel Gelisim Merkezini tiklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - -
Mugla Kisisel Gelisim Merkezi başlıklı 1172 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın