• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

Muğla Kişisel Gelişim Seminerleri

Muğla Kişisel Gelişim Seminerleri
Mugla Kisisel Gelisim Seminerleri

Mugla Kisisel Gelisim Seminerleri kisinin en yüksek potansiyelini açiga çikartmada, bu potansiyeli en iyi sekilde olusturmada ve kullanmada katkisi olacak olan yollardan sadece bir kaçidir. Ne hedefler belirlemek, ne iyi iliski ve iletisim içinde olmak, nede düsünceleri, inançlari, yargilari degistirmek tek basina Kisisel Gelisim demek degildir. Bunlar kisilikte ve yasamda gelisimlerdir. Kisisel Gelisime katkisi olan olumlu yasamsal gelisimlerdir. Ve her insan ister istesin, ister istemesin degisimin içinde yer alir


"Mugla Kisisel gelisim seminerleri" açisindan "kisisel farkindalik" kavrami sadece saglikli iliskiler kurabilme, is hayatinda basarili olabilme amaciyla bir önem tasir. Yani yaslandigi zemin tamamen dünyevîdir. Halbuki bizim kültürümüzde, "kendini tanima", insanin hayatta mutlak hakikate ulasabilmesi ve insanin Rabbi'ni taniyabilmesi sürecinin bir parçasidir. Kaynagi, zemini ilâhi bilgidir. Hedefi dünyada prestij ve üstünlük kazanmak degil, iki cihanda mutlulugu tahsil etmektir.

Basarili insanlarin hayatta belirlenmis kisisel hedefleri ve degerleri vardir.Hangi misyona hizmet ettiklerini iyi bilirler ve basarili olduklarinda dünyanin nasil degisecegi konusunda bir vizyona sahiptirler. Kisisel hedefleri konusunda gerçekçi ve net beklentileri vardir. Bu hedeflere ulasmak için stratejiler gelistirir ve bu stratejileri uygularlar. Bu stratejiler bireysel yetkinlikleri ve iliskileri gelistirecek hedefleri ve zaman planlamasini kapsar.

Basarili insanlar ayni zamanda kendi davranislari ve gelecekleri için sorumluluk üstlenirler. Sorumluluk üstlenen insan inisiyatif alir, risk alir ve gelecegi sekillendirecek adimlari belirler ve atar. Bu yaklasim onlara daha hizli ögrenme firsati saglar. 

Mugla Kisisel gelisim seminerleri ile nitelikleri gelisen birey, artik çevresiyle olan etkilesim ve iletisimde daha geliskendir. Artik sosyal yasamda daha etkili, verimli ve mutlu olur. Bu fayda yada yatirim da diyebiliriz, insana degil tüm topluma yapilmistir aslinda. Çünkü insan sosyal bir varlik oldugundan çevresini etkileyebilir veya çevresinden etkilenebilir. Bu etkilesimler çok yönden gelismis toplumlar, popülasyonlar meydana getirecektir.

Ücretsiz ön görüsme yapmak için bizden randevu almaniz yeterli olacaktir.

Kişisel Gelişim Seminerleri ilgili detayli bilgi için :

Muğla Kişisel Gelişim Seminerleri için    0 (252) 213 00 98  numaralı telefonu arayabilir ya da Muğla Kişisel Gelişim Seminerleri tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - -
Muğla Kişisel Gelişim Seminerleri başlıklı 1315 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın